Wetex Dubai 2017 Fuar Duyurusu

Dubai, büyük konferanslar ve sergiler düzenlemek ve düzenlemek için küresel bir merkez olarak liderliğini güçlendirmiştir.

WETEX, akıllı ve yenilikçi çözümler ve hizmetler için dünyanın önde gelen uluslararası fuarlarından biri olarak kendini kanıtlamıştır. BAE ve bölgedeki diğer ülkeler, enerji kaynaklarını çeşitlendirme stratejileri ve petrol sonrası dönemde ekonomik büyümeyi teşvik etme konusundaki istekleri ve yeşile doğru yönelme çabaları doğrultusunda büyük projelere yatırım yapmaya devam ediyor ekonomi ve sürdürülebilir kalkınmayı destekleyin.

Wetex Dubai hakkında
WETEX, Dubai Elektrik ve Su Otoritesi (DEWA) tarafından lider ve sürdürülebilir bir global global şirket olma vizyonu doğrultusunda düzenlenmektedir.

DEWA, ​​1 Ocak 1992’de kuruldu, kuruluşundan bu yana DEWA, ​​Dubai’deki 880.000’in üzerinde müşterisine dünya standartlarında hizmetler sunan, dünyanın en iyi araçlarından biri haline gelen pek çok başarıya imza attı. DEWA, ​​şu anda 10 bin 200 MW elektrik ve günde 470 milyon galon tuzlu su olan toplam üretim kapasitesini artırmak için sağlam bir altyapı oluşturmak için yorulmadan çalışıyor. DEWA’nın başarıları ve başarıları BAE’nin küresel rekabetçiliğine katkıda bulundu. DEWA tarafından temsil edilen BAE, Dünya Bankası’nın 2018 İş Yapma Raporu’na göre, Elektrik Alma konusunda dünyada ilk sırada yer aldı.

Comments: 3,726