Kimyevi Madde Üretim Firmasına Neutroair WaterFree Etkisi

Geçtiğimiz yılın sonlarına doğru Kazancı Çevre tarafından lansmanı yapılarak koku giderim alanında firmaların kullanımına sunulan ®Neutroair WaterFree Koku Giderim Cihazı, az miktarda basınçlı hava tüketme özelliği ile kötü koku problemi yaşanan tüm kapalı ortamlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Akredite yöntemlerle ölçülebilir koku giderimi sağlayan WaterFree, tanıtımının yapıldığı günden itibaren koku emisyonları salınımında yasal sınırı aşmak istemeyen ve kötü kokuyu yok etmek isteyen pek çok kurumsal firma tarafından tercih edildi.

Bu kurumsal firmalardan prosesi gereği aseton, vernik ve polyester gibi koku şiddeti yüksek ürünlerle çalışan bir kimyevi madde üretim tesisi, bacalarından yayılan kötü koku sebebiyle oldukça fazla şikayet almaktaydı.

[/vc_column_text]

Yetkili kurumlarca firmada yapılan ölçümler neticesinde bacalardan yayılan kötü kokunun, koku emisyonu sınır değerlerinin üzerinde olduğu rapor edildi. Kazancı Çevre bünyesindeki Neutroair markasıyla iletişime geçen firma yetkilileri, koku şiddetine bakılarak yapılan değerlendirmeler neticesinde marka tarafından kendilerine önerilen Neutroair WaterFree Koku Giderim Cihazını kullanmaya başladı.

[/vc_column_text]

Uygulama sonucunda kokunun ve şikayetlerin ortadan kaldırılmasına yönelik çalışmalar yaparak müşteri memnuniyetlerini en üst seviyede tutmaya özen gösterdiklerinin altını çizen Kazancı Çevre yetkilileri, bunun bir göstergesi de olarak WaterFree Koku Giderim Cihazı uygulaması sonrasında yapılan ölçümleri işaret etti. WaterFree Koku Giderim Cihazı ile yapılan uygulama sonrasında akredite yöntemlerle ölçüm yapan yetkililer, ilk ölçüme göre kötü kokunun %50’nin üzerinde giderildiğini raporladı.
Bu başarılı uygulama neticesinde yasal yaptırımlardan kurtulmanın yanı sıra civardaki şikayetleri de son bulan firma, Neutroair ile devamlı çalışma kararı aldı.
Sağlanan koku giderim verimi karşılığında; düşük ilk yatırım maliyeti, ekonomik konsantre ürün kullanımı, az bakım gerektirmesi ve ortamdaki nemi arttırmaması WaterFree Koku Giderim cihazını cazip kılan diğer özellikler..

Üstelik su tüketmediğinden ve enerji tüketimi ihmal edilebilir düzeyde olduğundan hem yatırım hem işletme maliyeti yönünden oldukça ekonomik…

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.